Úvodní stránka

 • Cities: Skylines II
  06.01.2024 – Instalace překladu pro GamePass opravena   V pokračování Cities: Skylines 2 se budeme opět zaměřovat na propracované budování a správu města. V tomto titulu má každý hráč možnost vybudovat si své město snů, od …
  Stáhnout
 • PC BUILDING SIMULATOR 2
  PC Building Simulator 2 láká na kampaň čítající minimálně 30 hodin, během níž se máme koukat na vylepšenou grafiku a po všech stránkách rozšířenou hru. Do začátku bude k dispozici přes 1 200 počítačových komponent od více než čtyř desítek skutečných výrobců, mezi nimiž nechybí velké společnosti jako AMD, Intel a Nvidia.
 • PC BUILDING SIMULATOR
  Zvládnete si zvolit základovou desku, k ní správnou grafickou kartu, procesor, ramky, zvukovou kartu, zdroj… A co všechny ty kabely? Kam který patří a co to probůh je 8 pin? PC Building Simulator vás zábavnou formou naučí stavět počítače a porozumět jeho fungování. 
 • Cities: Skylines
  Cities: Skylines je moderní variací na klasický žánr městských simulací. Hra rozšiřuje nadšení a obtíže z budování, respektive udržování skutečného města o nové prvky a zároveň rozšiřuje již etablované funkce budovatelských strategií. 
 • Cooking Simulator
  Staňte se skvělým šéfkuchařem a převezměte kontrolu nad vyleštěnou a nádhernou kuchyň. Odemkněte si na 80 hlavních receptů nebo použijte stovky ingrediencí, se kterými budete vařit. Simulátor, který ukazuje reálný život kuchaře. Hra nabízí jak kariérní mód, tak i Sandbox mód. Každá ingredience odpoví na vaší akci a to změnou teploty, složení a chuti. Budou se vám dít věci, které se stanou i v reálném životě. Může na vás stříknout olej, který máte na pánvi nebo se můžete opařit či spálit jídlo.
 • Mr. Prepper
  Nezávislé holandské studio Rejected Games vydalo ve spolupráci s vydavatelstvím PlayWay zajímavý survival s názvem Mr. Prepper, který asi mnohým z vás připomene Fallout Shelter. Po vzoru populárního titulu od Bethesdy nabízí Mr. Prepper stavbu protiatomového krytu, který by měl představovat dostatečnou ochranu před blížící se jadernou válkou. Kromě samotné stavby podzemního bunkru vás čeká výroba různých nástrojů, pěstování potravin, obchodování se sousedy a další činnosti nutné k přežití. Fanoušci survival her si tak bezesporu přijdou na své.
 • Mad Games Tycoon 2
  Vytvořte si vlastní studio začátkem osmdesátých let začínající v malé garáži ve hře Mad Games Tycoon. Vytvořte si vlastní herní koncepty, vytvořte tým a vyvíjejte megahitové videohry. Výzkum nových technologií, modernizace kanceláří, přesun do větších a lepších míst. Rozšiřte své podnikání a ovládněte světový trh s videohrami! Vyvíjejte nebokupte někoho jiného herní engine.
 • Car Mechanic Simulator 2018
  Přestože hra byla původně přeložena, tak s přibývajícími updaty bylo více a více textu nepřeloženo… Dopřeložil jsem tedy tento nepřeložený text, zejména názvy nových dílů…
 • Batman: Arkham Origins
  Batman se zapsal geniálně nejen v restartu na filmovém plátně, ale i na scéně herní a to hned několika tituly zasazenými do neútěšného prostředí Gotham City tak, jak nám j