Mr. Prepper

Aktualizováno 13 října, 2023 v 08:43 pm


Češtinu NETŘEBA instalovat – nachází se v oficiálním vydání hry! Právě pracuji na DLC ANIMAL FARM!

Mr. Prepper: Čeština se povedla procpat až k autorům hry a tudíž se má čeština stala oficiálním překladem hry.

Steam
Mr. Prepper

Nezávislé holandské studio Rejected Games vydalo ve spolupráci s vydavatelstvím PlayWay zajímavý survival s názvem Mr. Prepper, který asi mnohým z vás připomene Fallout Shelter.

Po vzoru populárního titulu od Bethesdy nabízí Mr. Prepper stavbu protiatomového krytu, který by měl představovat dostatečnou ochranu před blížící se jadernou válkou.

Kromě samotné stavby podzemního bunkru vás čeká výroba různých nástrojůpěstování potravinobchodování se sousedy a další činnosti nutné k přežití. Fanoušci survival her si tak bezesporu přijdou na své.

KE STAŽENÍ – čeština se již nachází v oficiálním vydání hry!

Čeština je v testovací verzi. Proto může obsahovat překlepy či nepřeložené texty. V tomto případě mi prosím napište zde do komentářů nebo na níže uvedený link prekladyher.eu.

Pro více informací a překladu pokračujte na níže uvedený odkaz prekladyher.eu

https://prekladyher.eu/preklady


PŘED KAŽDOU INSTALACÍ!

Steam

NEFUNGUJE VÁM TO?

Pokud máte nejnovější verzi hry, stáhněte tento archiv MrPrepper_Data.rar a soubory nakopírujte do …\MrPrepper\MrPrepper_Data a potvrďte přepsání.

například do: „C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\MrPrepper\MrPrepper_Data“


STARŠÍ VERZE

Pokud nevlastníte oficiální verzi hry, je zde možnost stáhnout si češtinu pro starší verzi, ačkoliv by se měl KAŽDÝ zamyslet, zda si originální verzi nekoupit, protože tím podpoříte autory hry, a kdo ví? Můžeme se dočkat pokračování, ale pirátská verze hry nijak autorům nepomůže. Nebuďte zlí, podpořte vývojáře hry 🙂

Díky vám mám motivaci pokračovat v překladech a moc si vážím vaší podpory!

Woytman

prekladywoytman.cz

Překladatel na volné noze. Od 5 do 5 v práci, do 8 osobní život a do půlnoci či rána překlady. To je ve zkratce můj život, ve kterém je každá vteřina navíc drahá a chorobou nudy zrovna netrpím. Naopak bych někdy trpět chtěl :)

Odběr
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře